KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989256
nr 1598 9256
Oidentifierad konstnär. Signerad Thorén - Älvsjö, Daterad -81, "Sommardimma Lisö". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 27x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:39:39
15/2 03:32:09
150 kr
19/2 20:24:58